Friday, 8 June 2012

Kolorystyka stroju nawiązująca do patriotycznych zakamarków naszej osobowości, które są rozbudowane bardziej lub mniej,a czasami nawet wcale, nie ma nic wspólnego z okresem szaleństwa, który nastał w dniu dzisiejszym o godzinie 16:20. Jest to totalny przypadek i spontan, bo to właśnie przypadek wpada ostatnio do mojego życia, na chwilę,robi totalną rewolucję, żeby uświadomić mi i upewnić w tym co chcę robić w życiu, jakie mam cele, pasje, gdzie pasuję, gdzie kompletnie się nie nadaję i przede wszystkim w czym się spełniam. Bo człowiek spełniony, jest po prostu szczęśliwy, a czy właśnie nie do tego dążymy w życiu?
                                                   F A C E B O O K

                                   


Spódica/skirt - H&M
Torba/Bag, Buty/Shoes - no name
Bluzka/ blouse - Bershka

                                              

14 comments:

 1. świetny zestaw.. Spódnica w barwach narodowych bardzo przypadła mi do gustu:) Podoba mi się Twój styl=) Pozdrawiam i obserwuję oczywiście:)

  ReplyDelete
 2. Fajna spódniczka. Zapraszam na mojego bloga oraz na moje allego http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=24623454 Będzie Mi bardzo miło, pozdrawiam

  ReplyDelete
 3. Bardzo ładnie wyglądasz, co prawda ja nie jestem fanką tak obcisłych spódnic i sama w ogóle takich nie noszę, ale podoba mi się twój zestaw

  ReplyDelete
 4. no proszę, a skąd jesteś? ;>
  bo planuję spotkanie bloggerek w krk może się przyłączysz?

  ps. kocham Twoje włosy!

  ReplyDelete
 5. Spódnica z kolekcji H&M dla Polek.;)

  ReplyDelete
 6. włosy genialne! takie właśnie bym chciała, ale zanim mi urosną miną wieki!

  Pozdrawiam:)

  ReplyDelete
 7. I recently stumbled across your blog and I LOVE it! I love the layout to the content and everything in between! Your style is just impeccable and your blog is simply the epitome of perfection! I am your newest, most avid follower, I look forward to reading your future posts. I would love it if you could perhaps follow me back too? Have a lovely day!

  Love from, MISSIFFA

  ReplyDelete
 8. ładnie wyglądasz:) super rude włosy <3

  ReplyDelete